Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most tetszek neki? Vagy mi van?

Most tetszek neki? Vagy mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akibe szerelmes vagyok.Ő nem tudom mit érez kedves meg figyelmes,de néha oltári bunkó.Fogdos,de mikor kedves akkor tényleg az.Ma is egyik oszt.társamnak meg jött,nem volt nála betét,hallkan a barátnőimet arrébb hívtam hogy szolljak nekik mi van(meg kért a barátnőm).A fiúk az osztályban röktön vágták mi van,csak éppen séggel azt hitték hogy nekem van meg.Minden ökörséget mondtak(nem részletezném).De ő nem,nem fogdosott,nem piszkált,kérdezzte h vagyok(fájt a fejem,de ennyi,persze nm menstruacio miatt).Most mi van akkor?????

2017. jan. 11. 20:24
 1/3 anonim válasza:
A "tetszel neki" ebben az esetben minden bizonnyal azt jelenti, hogy meg akar dugni.
2017. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13 évesen??
2017. jan. 12. 05:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Írnátok még választ?Köszönöm
2017. jan. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!