Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Szerintetek...

Mit tanácsoltok? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát matekból megkellet írnom kettő dolgozatot a hiányzásom miatt. Az első olyan rossz lett hogy nem írta be. A másodikra már jobban gyakoroltam de úgy érzem most hogy az sem lett elég jó. Nem tudom mit csináljak és kétségek közt vagyok hogy jó lett-e vagy ez is ugyan olyan borzalmas (?). Szorgalmi feladatokat lehet csinálni amire piros pontot lehet kapni (...). Kilenc oldalra adott hármat és tíz kell az ötöshöz. Osztálytársam vitt egy egész füzet szorgalmi feladatot arra kapott egy ötöst. A szorgalmival nincs végül is gond. Azt tudok csinálni. (A dolgozatot tegnap írtam meg). Talán bukásra is állok matekból.

A másik pedig hogy vissza adták az ellenőrzőket és beírták a rossz jegyeimet amiket eddig én nem tettem meg és el se mondtam. Még nem mondtam el hogy vissza kaptam. Mit csináljak szerintetek? Ma lesz fogadó óra 5 órakor de fél5kor testvéremnek (aki elsős) lesz Anyák napi ünnepsége és jön ugye mamám is. Szóval nem tudom hogy elmegy-e a fogadó órára.


2010. máj. 5. 05:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a dolgozatra pedig tényleg nagyon fel voltam készülve de valami rosszat érzek és ott is úgy éreztem ezek nem lettek jók. etc
2010. máj. 5. 05:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a matekot csak meg kell érteni, vannak rutinfeladatok.


Előszőr össze kéne írnod mi az amit nem értesz, milyen típusú feladatokat nem tudsz megoldani, és akkor keresel neten egy magántanárt, aki vállal matekot, ő 1 óra alatt elmagyaráz neked mindent, amit nem tudsz.

Semmi sem ciki, ha nem tudsz semmit, mert neki azért fizetsz, hogy elmagyarázza.


Hidd el, hogy megéri. Meg fogod érteni, és utána rá fogsz jönni, hogy a feladatok pofon egyszerűek.

Aztán megoldasz otthon egy rakat feladatot, kinézel a könyvből feladatokat, szépen leülsz, és megoldod egyik este, minél többet, annál jobban beléd rögzül a rutin, aztán menni fog a suliban is minden.

Ez a titka a dolognak.

2010. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik elég nehéz a tanárodnál jó jegyet kapni, de ha ez kell neki, akkor írj egy rakat szorgalmi feladatot. Csak azt valahogy úgy kéne megírni, hogy jók is legyenek ezért gondoltam azt a matektanárt neked.


Pl én gimibe 4-es matekos voltam, úgy, hogy az egész osztály, mindenki kettes volt, és pedig egyáltalán nem voltam okosabb, mint a többi, csak annyi, hogy mivel a tanár órán hiába magyarázott, azt én sem, és senki sem értette, én ezért néha megkérdeztem magán tanártól is, hogy ez most mi akar lenni, az meg 5 perc alatt úgy elmagyarázta, tök egyszerűen, mint a hülyéknek, hogy egyből megértettem, aztán meg már simán ment minden :)

2010. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!