Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tartalmak érdeklik a...

Milyen tartalmak érdeklik a fiatalokat a YouTuben? Ha választani kellene akkor Luckey vagy Dezső Bence?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 12:13
 1/8 anonim válasza:

Bár nem vagyok már fiatal, de én azt sem tudom, hogy ők kicsodák.


Fiatalabb, de már akkor sem tini, koromban RWJ-t néztem.

2017. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudom kik ezek, gondolom inkább a 10-14 éves korosztály celebjei. Ha a kérdésed arra irányul hogy itt leírják neked hogy mi népszerű, majd te ebből kiindulva elindítasz egy csatornát hogy majd te is egy leszel a nagy nevek közül: az esetek 99,99%-ában megbukik a dolog.
2017. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%

OFF:


#2 Érdekes statisztika, hivatkozna egy forrást is hozzá legyen olyan kedves?


Csak viccelek :)


ON:

Eszembe jutott még, hogy miket szoktam nézni. Például a DIY videók, hogyan kell lecserélni házilag az autóban valamit (vagy éppen megszerelni).

2017. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eléggé adja magát, hogy ha már itt kell kérdezned mert annyi kreativitásod és önálló gondolatod nincs, akkor eleve bukott a dolog. Mások utánzásából és másolásából megint csak nem lehet érvényesülni.


Meg amúgy is, ha azt mondják neki hogy a fiatalokat a búvárkodás nagyon érdekli akkor fogja magát a kérdező és elmegy búvárkodós videókat gyártani? Na jó, nem. Mondjuk a fiatalok a gép előtt rohadás jobban érdekli és azt nézik Youtube-on hogy más hogyan játszik játékokkal, ahelyett hogy ők is játszanának vele. Nem véletlen hogy millió+1 minecraft-gameplayer csatorna van, csak ha azt csinálod amit a másik egymillió akkor te sem leszel több vagy jobb tőlük, sem híresebb.

2017. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Suna és popórázás érdekli őket, ameszban van egy volt óvónéni a dagi seggét riszálja, 1 900 000 követője van, 1000 megnézés után kap 5 dollárt, havi 1 db 1-2 perces videót készít, számold ki mennyit keres vele!


A hazai példa a magyar VV-és gyerek bugyuta pár perces videói elfelejtettem a gyerek nevét nem egy emlékezetre érdemes karakter az ostorlábaival. 9 db videója átlag 900 000 nézővel, átlagosan 100s hosszú videóival, amik nem szólnak semmiről csak a bugyuta képét bámulhatod a gagyi szövegével és zabálják a 10-en évesek.

2017. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Könyvimádó05 ***** válasza:

Én gameplayeket nézek, azok közül sem "Májkráftozó" kisfiúkat, és azért, mert ha nem tudom, megéri e a (pl.) Hello Neighbour! akkor jobb tisztában lenni vele.

És ha választani kéne, akkor Dezső Bence, mert... nem tudom miért... :)

2017. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt sem tom ki az a dezső bence még szép hogy luckey ő a legjobb videos!
2017. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen Dezső Bence az egyik kedvenc videósom😁
2018. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!