Mi ez az askfm?

Figyelt kérdés
Csináltam magamnak ask fmet de nem tudom hogy kell használni valaki leírná részletesen hogy hogyis megy ez? 1.Kérdést tesz fel neked vki és te válaszolsz rá? Vagy magadnak teszel fel kérdést? 2.Mi az hogy becsillagozás? És akkor van nekem becsillagozva vki ha a csillag sárga vagy fehér?
2017. jan. 12. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy sokan kövessenek mert én bejelöltem az összes ismerősömet de nekem csak 1 követőm van
2017. jan. 12. 22:27
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és hol lehet megnézni hogy ki követ engem? Meg hogy kell hogy kapjak kérdést?
2017. jan. 12. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen menő volt, vagyis akkor sem volt az de valaki azt hitte hogy igen. Kérdéseket tehetnek fel neked te meg válaszolsz rá, és azt hiszed ez jó hogy nyilvánosan fűnek fának megosztod az életed.
2017. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!