Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges?

Leónetta-Lolita kérdése:

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Most kezdek igazán kétségbeesni. Tudjátok most vagyok 10-es gimiben, és én olyanfajta lány vagyok, aki nem nagyon tanul semmi, erre kezdek rájönni, hogy így nem fogok tudni leérettségizni! Szerintetek, ha most fél év után belehúzok a tanulásba, akkor letudok érettségizni? Én mindig azt gondoltam, hogy hiába tanulom meg, úgyis elfelejtem, de nem tudom. Leakarok érettségizni.. sikerülhet, ha most félév után elkezdtek tényleg tanulni?

2017. jan. 12. 23:52
 1/6 anonim válasza:

Menni fog :)

Egyrészt, valamire csak emlékszel, szóval az írásbelik menni fognak. Másrészt szóbelire úgyis csak a tételeket kell megtanulni amit az osztálytársaid úgyis kidolgoznak és ha jóban vagy velük akkor odaadják.

Én ezt csináltam :D

Üdvözlettel 23/F - 4-es agrármérnöki diplomával ;)

2017. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 4 év alatt szinte semmit nem tanultam. Csak néhány órán figyeltem oda. Érettségire meg sem voltak a tételeim. Ennek ellenére sikerült az érettségim(2-es,3-asra.) A forrásokból sok mindent kilehet írni. Mondjuk ez függ az iskolától is. Mert nem mindegy ,hogy egy erősebb gimibe jársz vagy szakképzőbe. Ettől függetlenül nem arra bíztatlak,hogy ne tanulj ,mert úgyis sikerül. Te még nem vagy elkésve semmivel. :)
2017. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szakközépbe*
2017. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ez sokat segített, és öntött belém egy kis lelket. Sima gimibe járok, és igen jóban vagyok velük :)
2017. jan. 13. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én is olyan voltam, hogy nem tanultam - ennek ellenére sikerült az érettségi. És most, hogy szeretnék egyetemre menni, rájöttem, hogy nincs elég pontom - szóval újra kell érettségiznem 1 tantárgyból, ami egyszerűbb lett volna, ha legalább abból tanulok iskolás koromban.
2017. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 10. még nagyon az eleje, ott szerintem alig van, aki komolyan veszi, és az érettségi jár a fejében. Nálunk mindenki leérettségizett, még az is, aki szerintem életébe' nem tanult komolyan, - olyan buta volt, hogy ha akart volna se tudott volna. Mondjuk az nyilván nem 4-es, 5-ösre... De te ne aggódj: MÉG BELEJÖHETSZ!!! NE ADD FEL!
2017. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!