Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto shippuuden kérdés! Aki...

UchihaSasuke18 kérdése:

Naruto shippuuden kérdés! Aki még nem olvasta a mangát vagy nem látta az animét, annak előre szólok, hogy SPOILER-es! Csupán azt akarom kérdezni, hogy köztetek is van aki elégedetlen Obito halálával?

Figyelt kérdés
Itt most nem a látszólagos halálára gondolok, amikor összezúzta a szikla, hanem az igazira, a 472. részben (azt hiszem abban volt). Én nagyon sajnáltam és szerintem akkor sem lett volna rosszabb a sorozat vége, ha Obito is életben marad, meg gondolkodtam is, és arra jutottam, hogy Kakashi mellett Obito is simán túlélhette volna, mert mikor odaugrott Kaguya chakra rúdja elé, akkor elteleportálta a Kamuival a Kakashi felé repülő rudat, és a felé repülőt is kivédhette volna, pl. megidézte volna a Susanoo bordáit, és abba csapódott volna bele a rúd. Persze így se lett rossz a vége, csak jobban örültem volna ha szegény Obito is túlélte volna... Ti mit gondoltok? Jobb lett volna ha Obito életben marad, vagy teljesen felesleges lett volna, vagy esetleg így volt jobb hogy meghalt? Kíváncsi vagyok a véleményetekre:D

2017. jan. 13. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Obitonak sajnos amennyi hülyeséget csinált a világ ellen már nem lett volna redemption esélye. Ha nem is hal meg, minimum élete végéig megfosszák minden jogától, és bezárva kéne megrohadnia, mert az egy dolog, hogy Narutoék tudják, hogy ki volt Ő, de a többi falu polgára nem hiszem, hogy büntetlenül hagyta volna. Szóval igazából szegénynek már nem lehetett volna túl jó sorsa, a halál a következményekhez képest egy megváltás volt a karaktere számára.
2017. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:D és valamennyire egyet is értek a Te gondolkodásoddal, mert ha életben is maradt volna, biztosan nagy büntetést kapott volna... de én úgy gondoltam, hogy pl. amiatt, hogy megmentette Narutot azzal, hogy belezárta az egy- és nyolcfarkú chakrájának egy részét meg a kilencfarkú Minatoban lévő felét, azért valamennyire feloldozást kapna a bűnei miatt... vagy másik példa, hogy az ő segítsége nélkül Sasukét se találták volna meg abban a másik dimenzióban. Igaz, hogy ezek a jótettei elenyészők a sok szörnyűséggel szemben, amit tett, de mégis örültem volna neki, ha valahogy életben maradt volna... Szerintem ha akarta volna, túlélhette volna, pl. az általam említett Susanoos módszerrel, vagy valahogy máshogy, de nem is akarta... hisz tudta hogy nem várna rá jó sors, meg így talizhatott Rinnel is a túlvilágon... kár...
2017. jan. 13. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a Susano'o megállíthatta volna Kaguya chakra rúdját(a tökéletes Susano'o-n is átjutott), akkor Kakashi sem használt volna egy bizonytalan technikát(mert korábban még nem használta azt a tárgyakon átsikló Kamuit). Így valamelyiküket mindenképp eltalálta volna, ezért Obito inkább Kakashit mentette.
2017. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Madara halálával elégedetlenebb vagyok, ő ugyanis egyszer már vissza tudott térni egy izanagival, most miért nem?

Ugyanez Obito-ra is igaz, de ő kicsit úgy érzem nem is akart a bűntudattal együtt élni.

2017. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Madara talán azért nem tért vissza, mert a Végtelen Tsukuyomi legyengítette. Elvégre ő sem számított arra, hogy Sasuke Susano'o-ján nem jut át a fény. Aztán meg ott van Kaguya is. Gondolom ő is eléggé leszívta az erejét.
2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyikőtöknek a választ:D , és most így belegondolva tényleg használhatta volna akár az izanagit is. 3-as, azt én is tudom, hogy még a tökéletes susanoon is áttört a chakra rúd, és ha így nézzük, akkor tényleg nem sok esélye lett volna csak a susanoo bordáinak... de akár azt is megtehette volna Obito, hogy a hasa elé tartja valamelyik kezét, hogy abba fúródjon a rúd, és egy ilyen helyzetben ugye először a karját kezde volna elporlasztani a rúd, és mondjuk levágta volna azt a karját még azelőtt, hogy a porladás eléri a teste többi részét... lehet hogy kicsit túlbonyolítom, de szeretek többféle megoldást is kitalálni:D. 4-es, én Obitot jobban kedveltem Madaránál, ezért is foglalkoztam inkább vele, de ezzel az izanagis dologgal egy sokkal jobb ötletet "mutattál", erre eddig nem is gondoltam, pedig annyira kézenfekvő volt:D , de egyetértek Veled abban, hogy valószínűleg Obito nem is akart már élni, hiszen ha akart volna, nem egy módon megmenthette volna saját magát...
2017. jan. 13. 23:49
 7/7 anonim válasza:
eggyet ertek az elobbiekkel hogy valoszinuleg ott halt volna meg egy bortonben valahol viszont asusanoo technikahoz azt hiszem mind a ket szem kell nem eleg az eggyik de ha meg is volt (regen neztem mar igy nem emlekszek) nem lett volna eleg eros a susanoo szoval ugy is mondhatjuk hoy ez volt a legjobb megoldas
2017. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!