Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Annabelle című film ijesztő...

Az Annabelle című film ijesztő lenne egy 11 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

#film #horror #bab #horror baba
2017. jan. 13. 15:20
1 2
 1/14 Crisopher ***** válasza:
91%
11 éves gyerekkel ne nézess már horrorfilmet.
2017. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen! Egy 11 éves gyereknek nem való horror film! Ne engedd hogy megnézze,aztán este félni fog a sötétbe!
2017. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Az osztálytársaim 18 évesek, de nekik is horror. Nem ajánlatos egy 11 évesnek.

18/L

2017. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A horror senkinek nem ajánlatos...
2017. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem az annabelle Rohadtul unalmas.Démonok között is az.kör is az. Na parajelenség max altatónak idegleléssel és grave encountersel együt. A jó horror filmek ezek nem sorrend csak úgy:


Rémállom az elmutcában

Horror a szaharában

Dermesztő szél

Insidious

Hívatlanok

Elhagyott szoba

Rettegés háza 2005

Gothika

Há a kísértet hegyen

A sejt

Shutter

Varázsgomba

Az egészség ellen szere

Az átok 1-2-3

A harag=japán átok

Az őrület torkában

Sinister

Jessabelle

Ragyogás

Az erdő

A szem eredeti de a remaek is jó


Na ezek kedvenceim ezek közül Rémállom az elmutcában, Horror a szaharában. 13/f de 9 éves korom óta nézek horrort. 9 éves korom előtt is láttam de csak 5/6ot.

Már majd nem 400 horrort láttam 350enet már kb bisztos hogy meghaladta. Nem tudok ennyit számon tartani de 300at úgy megszámoltam hogy láttam valamivel többet.

Amúgy én egyik horror filmtő se aludtam rosszul. Max amikor néztem féltem de csak kicsit. Az annabelletől pedig 100% hogy senki nem ijed meg. Mindössze a baba ijesztően néz ki.

2017. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
5: Egy 11 éves gyerek szerintem megijed az Annabelle-től, akármilyen szar film is szerinted. Imádom az okos tojglikat, akik semmitől sem félnek.
2017. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

5-ös igen elhisszük hogy nagy csávó vagy aki nem fél semmitől, de senkit nem érdekel hogy melyik a kedvenced mert nem az volt a kérdés.

Szerintem igen, ijesztő egy 11 évesnek, legalábbis én semmiképp nem hagynám hogy megnézze, meg más horrorfilmet sem.

2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Xd nem rég voltam 11 úgy hogy én csak jobban tudom mint te.Meg egy filmtől 13 évesen miért félnék??? Amúgy az összes osztálytársam is sok horrort látott.Jó nem annyit mint én és ők lehet hogy féltek tőle de nem erről bedzéltek egésznap. Amúgy meg az iskolában is amikor filmet nézünk állandóan horrort választunk a tanár meg mondja hogy nem kéne de nem szól bele. Az annabellet meg akárki megnézheti!! Kész!!!
2017. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazából személytől is függ, én 21 éves vagyok és kb. 1 hónappal ezelőtt láttam a paranormal activityt és azóta nem tudok rendesen elaludni, mert mindig eszembe jutnak a részletek. Mindenki máshogy fogja fel a dolgokat. Valaki jobban beleéli magát a filmbe valaki kevésbé.
2017. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Elárunád a paranormal activytől hogy lehet félni? Megértem ha valaki fél a horrortól de akkor ha a paranormal actyvittől valaki fél a többit megse meri nézni azt hinném. De valaki több horrort is látott és attól fél a legjobban amibe nincs is semmi. Én a paranormal actyvititő aludni jól tudnék mert unalmas és a nézése kifáraszt.
2017. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!