Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni olyan csillamo...

Hol lehet venni olyan csillamos (liquid glitter-es) tokot rendelni?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet ebayen meg aliexpressen de en az ilyen "idegen" oldalaktol nem nagyon tudok rendelni, es rengeteg ido mire megjon. Ha lehet magyar oldalrol rendelnek ami max 1-2 het alatt megjon. Gsm-butikban is megneztem, de mar napok ota azt irja hogy nincs keszleten. Megkoszonnem ha belinkelnetek oldalakat, vagy csak a nevuket leirnatok. Ha valaki nemtudja melyik tokra gondolok akkor az amiben van viz es csillam, es ha ugy forgatod folyik le a csillam. Es ha lehet akkor olyan oldalakat mondjatok ami nem iphone-ra van mert az engem nem erdekel, Core Prime-ra!! Es ha lehet legyen KEK szinuben. Mar regota keresem ezt a tokot es nagyon orulnek neki ha vegre meglenne. Azert szeretnek keket mert a tobbi nem nagyon tetszik. Mivel feher a telefonom ezert az ezust nem nagyon latszodna. Ja es pont az a kek a kedvenc szinem:)))koszonom annak aki vegig olvasta es annak megjobban aki valaszol is ra❤

2017. jan. 14. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendelj Aliexpressről. kb. 3 hét alatt meg tud érkezni. Némi felárért gyorsposta is lehet. Írtad már régóta keresel. Ha akkor megrendeled, már megérkezett volna. Magyarországon nincs olyan nagy spéci választék.
2017. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha max egy-két hetet írnak magyar oldalon, ne hidd el. átverés. Ők is akkor rendelik meg külföldről. Hozzád így sem jut el hamarabb.
2017. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ebayrol rendelnek csak en hulye vagyok ezekhez a dolgokhoz. Ha tudok ebayen rendelek, koszonom a valaszokat❤
2017. jan. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!