Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen pali...

Mit lehet egy ilyen pali ellen tenni?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok...kb 45 kg. Van egy osztálytársam aki eléggé nagyképű. Cigizik ...iszik stb. És az egója tényleg nagyon nagy. Állandoan kötekszik ütöget..

A csákó 100 kg felett van és magasabb is mint én. Sokkal erősebb is. Ha ütöget és rászolok neki áll feljebb hogy ha nem tetszik tegyem fel a kezem...menjek be a wc-be stb. Valami jó tanács hogy védjem meg magam? Nem akarok a tanárokhoz menni mert megszeretném tanulni megvédeni magam egy ilyen ellen is. Ti mit csináltok ha egy ilyennel verekedésbe keverednétek? Hogy ütnétek meg stb?


2017. jan. 16. 20:08
 1/4 anonim válasza:

Két ujjaddal gyors mozdulattal az orrlyukába nyúlsz, felrántod és azt csinálsz vele amit csak akarsz.


Elkapod az ujjait hátratöröd a csuklóját és azt csinálsz vele amit akarsz.


Tökön rúgod és azt csinálsz vele, amit akarsz.


Megpróbálod vele megbeszélni ott, ahol csak ketten vagytok. Ha nem látják mások nem biztos, hogy vagánykodik.


Beiratkozol valami küzdősportra és 1-2 éven belül azt csinálsz vele, amit csak akarsz.


Elfutsz előle.


Minden nap viszel neki tízórait.


Megírod a dolgozatát.


Miért nem írod le, hogy miért ütöget? Elvetted a nőjét?

2017. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem artottam neki semmit :D mindekivel ilyen. Mindig oda allok elle csak tudom hpgy megverne...de ha bunyova keverednenk szeretnem ha en gyoznek mert akkor legalabb visszabb venne az egojabol.
2017. jan. 16. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Több, mint kétszer akkora mint Te. Face to face nincs esélyed ellene. Szerintem beszélj a szüleiddel, vagy az osztályfőnököddel. Ha pedig nem foglalkoznak vele, akkor menj egyenesen az igazgatóhoz, vagy az iskola-rendőrhöz.

Manapság az ilyen kis gennyládákat, akik terrorizálják az osztálytársaikat, hamar kipenderítik a suliból.

Azután meg a faterja fogja szétverni a fejét, mert ha nem a tanul a kölke, ugrott a családi pótlék.

2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:

> Nem akarok a tanárokhoz menni mert megszeretném tanulni megvédeni magam egy ilyen ellen is.


Hibás hozzáállás. Ezt a problémát nem neked, hanem a szüleidnek, a tanárnak, a srác szüleinek kell megoldania. Persze tanulhatsz önvédelmet (vannak erre iskolák), de ez vagy csak tovább fokozza a helyzetet – amíg ő az erősebb –, vagy – ha te leszel az erősebb – önbíráskodáshoz fog vezetni, amiért esetleg te ütheted meg a bokád.


A legrosszabb esetben, ha a probléma nem oldható meg, akkor még mindig van lehetőség például iskolát váltani.


> Ti mit csináltok ha egy ilyennel verekedésbe keverednétek?


Ha csak egy mód van rá, nem keverednék verekedésbe. Mondhatni szégyen a futás, de hasznos. (Bár így 39 évesen eléggé kimerítő is.) Abból még senki nem jött ki jól, ha belement egy verekedésbe. Még az sem feltétlenül, aki erősebb, ő is kaphat eleget.

2017. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!