Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy kicsi, kb...

Mi történik, ha egy kicsi, kb 10-15 négyzetméteres szobában lefújok valakit gáz spray-vel és utána amint tudok levegővétel nélkül (és akár becsukott szemmel) megpróbálom kimenekülni a szobából?

Figyelt kérdés

Normál esetben kb 3 másodperc alatt el tudnám hagyni a szobát.

Engem is cselekvésképtelenné tesz a gáz spray ennyi idő alatt ekkora térben?

A támadót megkadályozza abban a gáz spray, hogy meg tudja akadályozni a kijutásomat?

Jelenleg egy Pajzs 5000 nevű gáz spray-m van.

Én vagyok az ajtó felőli oldalon, a támadóm nem állja el az utat az ajtó felé.



2017. jan. 18. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Kellemetlen lesz neked is. De inkább az a gond, hogy semmi sem garantálja, hogy a támadó nincs annyira hozzászokva, vagy nincs akkora önkontrollja, hogy emlékezetbeől utánad ugorjon aztán majd szenved ha téged már a földre vitt. Az egy kb 4x4m-es szoba+ berendezés tehát marad 3x3, az egy másodperc alatt megtehető vakon is.

Akkor van esélyed ha monjduk egy 1x10-es "szobáról" van szó, tehat inkabb folyosó és nem mindketten az ajtó közelében vagytok hanem a túloldalon, mert akkor elképzelehető, hogy kellően dezorientált legyen, miközben "vak".

Tehát önmagában nem elégséges szerintem, de a gyakorlatban ez helyzet függő, több esélyed van így, mint monjduk puszta kézzel, vagy csak egy késsel a kezedben. Ha nem értesz a bökőhöz, az a legnagyobb hülyeség, mert a másik fél is feljogsítva érzi magát a használatára és aki csak kicsit is jobban mozog simán le tudja fogni a kezed és kicsavarni belőle..

2017. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!