Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az újsagos...

Mit lehet tenni, ha az újsagos nem a postaládába teszi az újságokat?

Figyelt kérdés
Egy vidéki kisvárosról van szó, ahol a kihordó egyszerűen levágja a postaláda alá az újságokat. Nem tudom van-e erre valami szabály, lehet én tudom rosszul és ez így teljesen normális, de számomra fura, hogy a postaláda teljesen elérhető helyen van az ajtó mellett. Az ajtó előtt van pár lépcsőfok, de ha nem lép fel rá akkor is kényelmesen eléri a postaládát. Azonban ez nem érdekli, e helyett fogja magát és az összes reklámújságot ledobálja a földre. Elhiszem, hogy nem jó munka, kevés pénzért, de nem csak ő van így vele és egy tanár se hagyhatja ki az óráit, mert neki most nincs kedve. Vagy tényleg én volnék a hülye és ez így teljesen oké? Akkor minek a postaláda?

2017. jan. 18. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A reklámújságokat a legtöbb ember kidobja, vagy nem is érdekli, vagy megnézi a neten online (én is ezt teszem). Nálunk eleve van egy doboz a postaládáknál, oda rakják bele a reklámújságokat, akinek kell visz belőle, ami ott marad meg kidobja a takarító, mikor lejárnak.
2017. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az újság és a reklámújság az más kategória. Ha rendes újságra (pl napilap, hetilap) előfizetsz, azt bedobja a postaládádba. A reklámokat csak ledobja, mert nálunk az emberek 90%-át nem érdekli. Ráadásul néha amennyi reklámújság jön, a postaládánk fele se lenne elég. Még jó hogy nem tömítik el ilyenekkel.
2017. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!