Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15éves lany vagyok es nagyon...

15éves lany vagyok es nagyon mely a hangom. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sokan csufolodnak mar ezzel ,pl mar engem az is nagyon zavar ha mondok valamit es elkezdik utanozni ilyen tok mely hangon.. mit tegyek ez ellen?

En ezt nem tudom elfogadni ,meg a volt baratom is beszolt ,hogy amikor eloszor meghallotta a hangom azthitte hogy pasi vagyok... meg egyre tobben mondjak mar... mit tegyek hogy legalabb egy kicsit magasabb legyen? Hallottam a tojasos sztorirol ,de azt hogy kell? Bele kell onteni a tojas Feherjet vagy a sargajat a poharba? Vagy melyiket kell meginni? Elore is nagyon szepen koszonom a valaszokat!!!



2017. jan. 18. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon bejön ha egy csinos nőnek mély a hangja. Kifejezetten szexisnek tartom.Szerintem ezt a tojás dolgot meg hagyjad, megihatod Te a világ összes tojását a hangod nem lesz magasabb.
2017. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Sz@rd le őket. Még pár év és a kutya se fog emiatt csesztetni. A mostaniak meg - primitivek. Majd kinövik.
2017. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

NAGYON szexi tud lenni egy lány mély hanggal!

Egyszer hallottam csak ilyet, de az nagyon kellemes volt :-)

2017. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és sokan nyilván azért szólnak be, mert irigylik.
2017. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
1-es vagyok, pl.: Liptai Klaudiát nálam simán a hangja teszi erotikussá.
2017. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom... 18 éves lány vagyok, és a hangom miatt nagyon sokat basztattak már, hitték azt is hogy pasi vagyok. az amúgy is alacsony önbizalmam aztán ilyenkor tapossák mínuszba rendesen...
2018. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mar leszarom, akinek nem tetszik ne hallgassa, ha pedig kénytelen rá, hát szokja meg :D picit már vekonyodott az enyém szerintem, így 1evre rá :D lehet hogy még a tiéd is fog, ne panikolj :D
2018. júl. 30. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsi korom óta érdekesen mély, nem gondolnám hogy változni fog, pedig jó lenne mert konkrét megszólalni nem merek sokszor új emberek előtt.
2018. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne érdekeljen! Érezd magad jól úgy ahogy vagy, én mondom... :)

Senki sem tökéletes

2018. aug. 6. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg folyamat vekony es rekedt a hangom mar kiskorom ota.. mar hozza szoktam xd
dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!