Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem egy olasz oldalró...

Ha rendeltem egy olasz oldalról és kér olasz adószámot viszont nekem nincs és a magyart írtam be így is küldeni fogják?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Webshop miért kér adószámot...? o.O
2017. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De ugye nem lesz belőle gondom, hogy megadtam?? :O
2017. jan. 19. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy adószámot kért? Ha igen, akkor az csak céget kiszolgáló nagyker oldala lehet csak, s el sem adhatna neked.
2017. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Túl korán nyomtam entert, bocs!

Neked, csak adóazonosító jeled lehet. Ha van vállalkozásod, annak lehet adószáma. Ez nem titkos.

Bajod nem lesz, mert mit tudna kezdeni vele akármelyik webáruház? Semmit.

2017. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, adóazonosító jelet írtam, adószámot kért. Ráadásul olasz adószámot, én meg beírtam a magyar adóazonosító jelem, de azt irta ki rendelését megkaptuk, köszönjük és, hogy küldik a visszaigazoló emailt. De emailt se küldtek. Egy krémet akartam rendelni ami itt olcsóbb volt egyébként. Akkor így nem igen küldik gondolom?
2017. jan. 19. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni annak a terméknek az oldalát?
2017. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2017. jan. 19. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy szélhámosok, de nagyon gáz egy ilyen webes oldal. Én ilyen helyről nem rendelnék semmit.

Szerintem jobban jársz, ha nem is küldenek semmit. Adóazonosító jel magánszemélynél talán a számla kiállításához kell.

Vásároltam már EU-ból, de Paypal fizetéssel. Mindenesetre baj nem lehet belőle, hogy megadtad egy ismeretlennek az adóazonosító jeled.

2017. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2017. jan. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!