Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak? (Lent)

Mitcsinaljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy lany ram irt kb 2 honapja azota irunk

Olyanokat írt hogy meghalok erted

Meg szeret sokszor irta,kepeket kuldott.

Velem akar jarni , komolyan akarom e kerdezte . Talakozni azt mondta mikor kerdeztem hogy hát nemtudom pedig aztmondta hogy alig varja hogy talakozzunk meert csokolni akar.Az tetszett hogy valaki szeret. Par napja felhivtam es eljatszotta hogy nemtudja kivagyok azutan irt higy MiVAN?

Letiltott facebookrol .

Azutan sms en beszeltem vele feloldott kerdeztem szeret e es aztmondta persze nem kérdés utana facebookra kirakott valami gyereket hogy szerelmem .

Nem is szeret .oszzezavarodtam ."mindenkibe" szerelmes .Rajottem hogy engem nem szeret senki .

Most meg jobban elvagyok szomorodva

Mert amugy nemfoglalkoznak velem unokatesoimse mindenki idosebb mindenki nagy.itthon vagyok mindennap (szerintem depressziós vagyok ,vagy idegbeteg lettem )


2017. jan. 19. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer letiltott es sms en kerdeztem nem akar meg letiltani valahol azt irta de aztan mondtam hogy mindenkibe szerelmes azutan ennyi kesz letiltott vege
2017. jan. 19. 16:40
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2017. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15/f
2017. jan. 19. 17:46
 5/6 anonim válasza:
Írhatsz privit ha gondolod :) Csak úgy beszélgetni, meg ha szeretnéd kibeszélni picit a problémád, akkor itt vagyok :) 15/L (remélem nem gond, hogy lány vagyok :/ :D)
2017. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2017. jan. 20. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!