Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni ezt a doramát?

Hol tudom megnézni ezt a doramát?

Figyelt kérdés
Címe: Big. Már nqgyon megakarom nézni, de sehol sem találom. Indavideon sincs fent.

2017. jan. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Google "Dorama Big" második találat. (Ja hogy magyarul kéne? Ne finnyáskodj, úgy nincs. Amit nem találsz meg elsőre magyarul, azt más sem fogja sokadszorra!)

2017. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese! Ha nem tudsz érdemleges választ adni, akkor ne fárassz engem és magadat sem az írásal.
2017. febr. 19. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:

1.- Férfi vagyok, nem lehetek Emese (ha azt hitted vicces-ironikus vagy, nem sikerült)

2.- Amit nem találsz meg a google-ben "cím + magyar felirat" címszó alatt az első 3 oldalon az nincs magyar felirattal, ez alaptény.

3.- Ez az oldal olyan kérdésekre van, amit a google kereséssel nem sikerült megtudnod. (A 2. pont viszont továbbra is él)

4.- A magyar nyelvet sehol sem említetted a kérdésben, így feltételezhető, hogy ismered már annyira a doramák rendszerét, hogy 90%-uk nincs magyarul, és azoknak a 30%-a nincs fent még online nézhetőben sem, csak torrenten. (Elnézést, ha túl sokat vártam)

5.- A 4-es pontra hivatkozva belinkeltem azt az oldalt, ahol meg lehet nézni. A kívánt dorama online megtekintési lehetőségének linkjének megadásánál többet nem tehet az ember.

2017. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sorozatbaráton fent van.

[link]

2017. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!