Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell ezekre a helyekre...

Wolfa kérdése:

Mit kell ezekre a helyekre írni? (Amazon)

Figyelt kérdés

Szeretnék amazonról rendelni, de nem vagyok benne biztos hogy jól írtam-e be az adatokat és inkább úgy döntöttem, hogy megkérdezem.


[link]


Ha valaki tudna szolgálni egy sablon félével nagyon örülnék, köszönöm.



2017. jan. 21. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Full name: teljes név; fordítva, "külföldiül írd be, pl. János Kovács


Az országot váltsd át Hungary-ra, majd Address Line 1-be az utca házszám, Address Line 2-be emelet ajtó ha van, City-hez a város, ha kér County-t akkor oda a megye, ZIP-hez az irányítószám, Phone numberhez a telefonszámod nemzetközi formátumban (+36705555555).


A többi valószínűleg nem lesz ott, miután átváltasz Mo-ra.


Ne felejtsd el, hogy ha az amerikai amazonról rendelsz (amazon.com), akkor tengerentúlról jön az áru, tehát drágább a szállítás.


Ugyanezzel a loginnel be tudsz lépni a brit és a német amazonra is (amazon.co.uk; amazon.de), azok EU-n belüolről szállítanak. Ezen kívül a német amazonról minden 39 euró fölötti rendelésre ingyenes a kiszállítás, ha olyan dolgokat veszel, amiknek a küldését az amazon végzi, nem az eladó.


Érdemes arra is odafigyelni, hogy ha új és használt verziót is árulnak abból, amit veszel, akkor kattints az újakra és ott válaszd ki a terméket.

2017. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves előző kommentelő,


Nagyon hasznos volt a kommented, és miközben intéztem tennivalóim elfelejtettem megköszönni.

Így több hónap után véletlenül rátaláltam erre a kérdésemre, és ez úgy gondolom tökéletes alkalom arra, hogy megköszönjem.

Szóval nagyon köszönöm szépen!

Szép napot.

2017. szept. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!