Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy kislánynak...

Mit lehet venni egy kislánynak 2. születésnapjra, ha meg van mindene szó szerint, mert anyuci és apuci nagyon gazdagok?

Figyelt kérdés
A kislány a legutolsó divat szerint van öltöztetve és a játékokat már nem értékeli, mert annyi van neki. Ellenben én teljesen átlagos fizuval rendelkezem és nem engedhetem meg magamnak a tízezer vagy annál drágább ajándékok vásárlását.
2008. okt. 9. 11:14
 1/8 anonim válasza:
95%
Ha esetleg tutod,hogy van kedvenc meséje akkor azzal kapcsolatos ajándékot vegyél. Nem kell hogy drága legyen,de tetszeni fog neki,mert a mesefigura rajta van.
2008. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármit veszel neki, két nap múlva a sarokba lesz vágva. Szerintem találomra kapj le valamit a polcról, úgyis kacat, porfogó lesz belőle. Tartok tőle, hogy a gyerek jócskán el van már kapatva, ahogy írod nem fog értékelni semmit, és nem a te feladatod megnevelni ezirányba.
2008. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A környezetünkben lévő kicsik a "Thomas"-os dolgokért vannak odáig.
2008. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%

vegyél neki belépőt az állatkertbe, vagy a vidámparkba, vagy menjetek el kettesben.

Az a baj, hogy ha ennyire el vannak eresztve anyagilag, nem fog semminek sem örülni a kicsi. Azért ajánlottam ezt. A Veresi medveparkba is elviheted.

2008. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
gyurma, szinesceruza, filctoll..fogyoeszkoz kisgyerekeknel, es nem draga
2008. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és válaszokat; igazából én is úgy gondoltam bármit veszek, az a sarokban köt ki a többi játékkal együtt, mivel sajnos ebben a családban az a legfontosabb szempont, hogy ki tudja a másikat túlszárnyalni. Ezzel sajnos én nem tudok versenyezni, főleg hogy nekem is nemrég született kisfiam és nálunk teljesen mások az értékrendek. Ahogy az egyik válaszoló írta a Thomast tényleg szereti. De nincs már olyan játék, amit ne kapott volna meg ami Thomas-os....Sajnos azt hiszem bármit veszek, csak felesleges pénz kidobás lesz, ha esetleg egy Quadot vennék, biztos én lennék a nyerő nagynéni...dehát ehhez sajnos még sokat kell lottóznom. Úgy gondolom marad a kifestő és a színesceruza. Ha most nem is, de majd az oviban vagy a suliban egyszer csak jól jöhet még.
2008. okt. 10. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is valami olyat kellene venni a kislánynak, amit használni tud(ceruza, filctoll gyurma stb) vagy az is jó ötlet, hogy vidd el valahova kirándulni, vagy olyan helyre, ahol nem járt még.Sok sikert!
2008. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy kis tortát!

És azt tőled kapja.

ennyi

2010. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!