Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csapott be valakit társkereső...

Csapott be valakit társkereső iroda?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Kimondott becsapásnak nem nevezném végül is, de nagy csalódás volt. Az iroda nevét nem írom ide, ha érdekel, privátban elküldöm.


Egy évre fizettem elő, 120 ezer(!) körül volt a tagsági díj. Ennek fejében 6 randit garantáltak. A hölgy elsőre szimpatikus volt, vagy egy órát beszélgettünk, ennek alapján elkészítette a profilom, elküldte, és persze tudtam még rajta módosítani.


Több-kevesebb rendszerességgel küldözgette társkereső férfiak profilját e-mailben, nekem csak igent vagy nemet kellett mondanom, szeretnék-e vele találkozni. Általában akiben egy icipici szimpatikus vonást is találtam, arra igent mondtam, szóval igazán nem voltam válogatós. Volt, aki rám mondott nemet, volt, akire én mondtam nemet, és olyan is volt, hogy közben "a való életben" megismertem valakit, és azzal randizgattam, addig meg nem akartam társkeresőzni, és felfüggesztettem a tagságot az említett hölgynél. Ő emiatt 3 hónappal meghosszabbította a tagságom.


Tagja voltam az irodának már vagy féléve, mire meglett az 1. randim. A pasi felhívott, elég kelletlen volt, mivel pont autózott valahová, és akkor hívott, ez sem volt túl szimpi. Megbeszéltünk egy randit, mindketten érdektelenek voltunk. Mivel nem volt potenciális pasi, megkérdeztem, mit gondol a hölgyről, neki mennyire válik be ez a társkereső iroda... mondta, hogy hát elég ritkán kap ajánlatot (párjelölteket).


Szóval ez az egy darab randim volt, aztán párszor küldött még profilt a hölgy, az utolsó kettőre azt válaszoltam, hogy köszönöm, mással ismerkedem, akit személyesen ismertem meg. Azóta is ez a férfi a párom, a társkeresős tagságom meg, gondolom, lejárt.


Max. amiatt érzem magam becsapottnak, hogy az ígért 6 helyet 1 db randim volt, és az ajánlott pasiknál egyiknél sem éreztem azt, hogy hű de nagyon illenénk egymáshoz, bár azért láttam, hogy többé-kevésbé igyekezett a kritériumaimnak megfelelő pasikat keresni az irodatulajdonos hölgy. A 120 ezer forintot nagyon sajnálom, hogy erre költöttem, sokkal okosabb dolgokra is költhettem volna, pláne, hogy közalkalmazottként nem dúskálok az anyagi javakban, spórolt pénzből fizettem.


Én nem ajánlom különösebben senkinek a társkereső irodákat. Még a netest sem, bár tudom, hogy vannak pozitív példák. De még mindig inkább netes társkeresés, mint társkereső iroda, mert utóbbi nagyon drága, és kevés ajánlatból lehet választani. És egyáltalán nem "elit", hacsak nem az árára értjük, mert csak megkopasztják az embert.


A legjobb még mindig a való életben ismerkedni, én pl. egy levelező főiskolai képzésen ismertem meg végül a páromat 29 évesen.


30/N

2015. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!