Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálják ezt?

Szerintetek miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom (akivel piszkálnak a többiek, hogy járunk, lefeküdtünk stb) mindig utánam néz, ha elmegyek előtte és visszafordulok látom, hogy néz (ezt már egy másik férfi tanárom is elkezdte, így már kettővel piszkálnak) és ha elveszek tőle valamit vagy ha adok neki valamit akkor hozzáér a kezemhez. A másik férfi tanárom szintén utánam szokott nézni,kacsingat rám,mellém ül. Ennyire jól nézek ki? :D
2017. jan. 22. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudhatom, hogy jól nézel ki, de azt írtad"lefeküdtünk" gondolom akkor a szex inkább jobban érdekli!(De ha küldesz képet meg írom nekem bejönnél, v csak szex)
2017. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire könnyen kaphatónak nézel ki.
2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok küldeni,de leírom ,hogy hogy nézek ki:

175 cm magas vagyok,világos barna haj,vékony vagyok,nem túl nagy,de nem is kicsi mellekkel és mások szerint jól nézek ki,mivel szerintük van alakom.

2017. jan. 22. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
és 14 éves vagyok,nemsokára 15.
2017. jan. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!