Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vidítsam fel a haveroma...

Hogyan vidítsam fel a haveromat messengeren keresztül?

Figyelt kérdés
próbáltam felvidítani meg nyugtatni, hogy itt vagyok neki de nem megy! :( meghalt a papája :( segítsetek légyszi! :(

2017. jan. 22. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet megnyugtatni, se felvidítani. Időt kell neki adni. Lehet, hogy csak napokat, lehet, hogy heteket. Az én apukám hétfőn halt meg. A barátaim próbáltak segíteni, de nem tudnak. Idő kell és béke. Végig gondoljuk, hogy mi minden történt velünk közösen, stb. Fontos, hogy éreztesd vele, hogy számíthat rád és, hogy adsz neki időt és, hogy vele maradsz. Legyél vele türelmes. Egy idő után rendbe jön, csak éreznie kell a támogatást.
2017. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és részvétem az apukád miatt:(
2017. jan. 23. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!