Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ütés, rúgás fáj legjobb...

Milyen ütés, rúgás fáj legjobban egy férfinak?

Figyelt kérdés
A péniszen kivül. Bántanak.Vissza akarom adni.
2008. okt. 9. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önbecsülésére mért lelki csapás.
2008. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az mi?...
2008. okt. 9. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfias tulajdonságainak, akár pontosan a férfiasságának becsmérlése.

Mondjuk, nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány, és hogyan bántott?

2008. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tökön rúgáson kívül nem nagyon van olyan, ami kifejezetten jobban fájna egy férfinak, mint egy nőnek. De a fájdalomtűrés egyéni, és van akit elég meglegyinteni, hogy elszálljon a bátorsága. Ennek lelki okai vannak.
2008. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénisz nem is olyan vészes, mint a herék. Figyelmeztetlek mondjuk, hogy egy jól irányzott rúgás a herékbe terméketlenséget okozhat. Nem is kell annyira erősnek lennie és már súlyos kárt okoztál!


Kik bántanak, hogyan? Kérj segítséget másoktól, vagy ha tényleg komolyan bántanak, akkor rugdosd a tökeit, alja embernek inkább ne legyenek kölykei.

2008. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig a suliban bántanak. már szinte félek iskolába járni mert tudom hogy ha meglátnak akkor ütni,rúgni fognak. én is fiú vagyok.
2008. okt. 9. 16:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a tanárok meg az igazgató semmit nem használ
2008. okt. 9. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el önvédelmi sportolni, vagy boxolni. De legelőször is kérj segítséget szüleidtől, vagy akár rendőrség ifjuságvédelmi osztályától is.
2008. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ütnek rúgnak téged és a tanárok, igazgató nem csinálnak semmit akkor te nem semmi szar iskolába kerültél :S

Ha nem bírsz el velük akkor a szüleid, tanáraid beavatkozását kéne kérned.

2008. okt. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek én is igy voltam....engem is vertek és rúgdaltak csak az a különbség hogy én lány vagyok és a fiúk vertek mindig!! Utáltam a sulit és mindenkit! És nálam sem tettek semmit sem a tanárok sem a szüleim....amiért megvetem őket mert én csak általános iskolás kislány voltam akkor és tönkretették az életem ezzel! Szóval iratkozz ki menj máshova ahol újrakezdheted!! sok sikert
2008. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!