Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tetoválást az...

Szeretnék egy tetoválást az alkaromra nem mintát hanem egy mondatot a mamámról kifejezni hogy nekem ő a legfontosabb de nem tudom hogy mi legyen az. Szerintetek az gáz az a mondat hogy az én nagymamám a legjobb a világon? Valami ötlet? L/16

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon menő. Pont addig, míg meg nem hal. Akkor aztán javíttathatod át, hogy ő VOLT a legjobb. Kivéve, ha közben megromlik a kapcsolatotok, és az egészet át kell húzni és alá tetováltatni hogy fúúú de utálod.


És különben is: honnan tudod, hogy ő a legjobb? És ha az enyém sokkal jobb?


Ne legyél ennyire gyerekes. Gondold végig, ohgy az életed végéig ott fog maradni az a mondat, nincs lehetőség javításra.

2017. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon jól tudom hogy ottmarad örökre és ha meghal majd egyszer akkor így fogok rá emlékezni
2017. jan. 25. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ajánlok neked egy fogadást! Csináltasd meg, emailcímet cserélünk és tíz év múlva visszatérünk a téémára. Meglátjuk, rajtad van-e még változatlanul vagy elfedetted valami ábrával. Mi legyen a tét?
2017. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is ismersz de azért magyarázol a mamámnál senkit sem szeretek jobban és az is szerepelt a mondatban hogy még nem tudom mi lesz a mondat a másik csak egy ötlet volt ezt azért írtam ki hogy adjanak ötleteket nem azért hogy itt fogadjak meg stb..
2017. jan. 25. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy ismerjelek, elég ha tudom, hogy még csak 16 vagy (alig több mint gyerek), és lássam, min jár az agyad.


Nem egyet és nem kettőt láttam már, aki 18-19 évesen jött vissza azzal, hogy ez nagyon ciki, és mivel lehetne elfedni.

2017. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem fogok hozzájuk tartozni ha egyszer megcsináltatok egy tetoválást akkor nem szégyellem és nem akarom majd eltakarni nekem nem fog ciki lenni hogy én mennyire szeretem a mamám ha másnak nem tetszik ne nézzen rá
2017. jan. 25. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene egy ilyen tetkó, ráadásul teljesen értelmetlen, de ez csak az én véleményem. Súrolja a börtöntetkók kategóriáját, ahol azt írják, hogy Bözsi, Béla, Anyám... Na ne már! Ha szeretni akarod, és a szeretetedet kifejezni, ezt másképpen is lehet, nem kell kirakatba tenni. Vagy hennázzad, ha már mindenáron a bőrödön akarod látni néha, és látod, hogy milyen.
2018. máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!