Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dühhkezelési probléma? Vagy...

Dühhkezelési probléma? Vagy inkább dühhkitörés?

Figyelt kérdés

Észre vettem barátnőmmel,amikor suliból haza érek olyan beszólogatós kedvemben vagyok,nembaj mi az csak bele tudjak kötni.

És bárki az akibe bele kötök egyre csak jobban és mélyebben teszem. Néha már az ütés is megfordul a fejemben.

Persze lehiggadás után nagy lelkiismeret fúrdalásom van,olyan mintha vita közben nem gondolkodnék csak mondom ami jön magától. Utána persze bocsánatot kérek demár megtörtént..

Nem akarok többet dühhös és ideges lenni. Nyugodt emberként akarok végre élni mert ez az egéaz a feje tetére állítja minden kapcsolatom..



2017. jan. 27. 06:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és amit kihagytam az a legfontosabb: a folyamatos veszekednem kell érzet... Úgy érzem ez éltet... Ha veszekszem... De nem jobb érzés csak késztetést érzek rá..
2017. jan. 27. 06:46
 2/2 anonim válasza:

"Nyugodt emberként akarok végre élni mert ez az egéaz a feje tetére állítja minden kapcsolatom.."


Ez csak rajtad múlik! Én utálnék a környezetedben élni...

2017. jan. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!