Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem egy...

Aliexpressről rendeltem egy telefontokot és a csomag követésénél azt adja ki, hogy "your package Depart From Original Country"Mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
Szóval. Rendeltem és a csomag követésnél azt adja ki, hogy "your package Depart From Original Country-a csomag eltér az eredeti országtól" mit jelent ez?Megfog érkezni e-miatt a csomagom?
2017. jan. 28. 16:07
 1/4 gungasam ***** válasza:

Szerintem azt jelenti: a Te csomagod az eredeti országba érkezett.

Véleményem szerint valamiért a címedet rosszul értelmezték és visszament a csomag az "eredeti" országba vagyis a feladó országába.

2017. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már rendeltem az oldalról kb. egy fél éve.A címet azt megjegyezte. Szóval nem tudom.
2017. jan. 28. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Elindult a csomag az eredeti országból.

Gondolom a google fordítóval fordítottad, hát eléggé félrefordította a mondatot.

2017. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 29. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!