Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Copic markerhez hasonló...

Fnaomi3 kérdése:

Copic markerhez hasonló terméket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olcsóbbat szeretnék mivel akármennyire is tetszenek sajnos nem tudom megengedni magamnak. De a színezéshez nagyon jók lennének. Már vettem egy faber castell bőrszín ecsetfilc készletet. Nagyon imádom. Ezért keresek hasonlót.

2017. jan. 29. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad ugyan, hogy mennyit szánnál rá, mindenesetre, ha a Copicnál olcsóbb, ugyanakkor jó minőségű grafikai markereket keresel, akkor a Shinhan Touch (Brush) Twin-t tudom ajánlani, illetve a Promarkert/Brushmarkert. Ezeknek darabja 800-1000 Ft körül mozog. A Touch Brush Twin hasonlít leginkább a Copichoz, újratölthető, illetve a kialakítása (ecsetvég+vágott vég) is azzal megegyező.


A Touch Twin-t idehaza a Pantontól tudod beszerezni:

[link]


Promarkert több művészellátóban és papírboltban is láttam már, de a hivatalos hazai forgalmazójuk a Pannoncolor, náluk lehet a legnagyobb választékban megtalálni.


Amennyiben a külföldi netes rendelés is játszik, úgy ez utóbbit én a Letraset weboldaláról, illetve a Pullingers nevű oldalról szoktam rendelni.


A Letraset jelenleg készletsöprést/végkiárusítást tart, 70%-os kedvezmény van a termékeikre, köztük a Promarker filcekre is, melyeknek darabját 0.75 fontért (kb. 240 Ft) vesztegetik. Az akció miatt momentán igencsak ki van fosztva az oldal választéka, viszont érdemes vissza-visszanézni, ugyanis időnként feltöltik a készletet. Én is jól bevásároltam most náluk, ugyanis gyűjtöm a Promarkereket, és hát ennyi pénzért bőven megéri. :) Igen jó áron szállítanak Magyarországra, 500 Ft körül van a postaköltség, 20 font feletti vásárlás esetén (kb. 8000 Ft) ingyenes a szállítás.


A Pullingersnél momentán nagyobb a választék, ők 640 Ft-ért vesztegetik a Pro, illetve Brushmarkereket. Ha úgy adódik, tőlük is szoktam rendelni, bár náluk a szállítási költség viszonylag magas (kb. 2000 Ft).


Ha már az olcsóbb Copic-alternatíváknál tartunk, a Spectrum Noirt, illetve a Prismacolort szokták még jónak mondani, ezek azonban inkább az USA-ban elterjedtek, idehaza, illetve európai webshopokban még nemigen találkoztam velük.


A Faber-Castell-féle filcekről sajnos nem tudok nyilatkozni, nem próbáltam még őket, viszont, ahogy nézem, ezek nem alkoholbázisúak, ellentétben a Copiccal, illetve az általam említett markerekkel.


Nekem a Promarkerek, illetve a Copicok terén van leginkább tapasztalatom, de ha van kérdésed a témával kapcsolatban, kérdezz nyugodtan. :)

2017. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tartalmas választ. :) így már tényleg tudok keresgélni :)
2017. jan. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!