Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, segítene nekem, hogy...

Valaki, segítene nekem, hogy milyen a Nyírbátori Rosenberger cég, hogy mit kell ott csinálni, meg mennyi a fizetés? Na meg, hogy milyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem vagy kepes, hogy a google-on megnezd mivel foglalkozik a ceg, szalagmunkasnak is kevesse vagy alkalmas. Menj arkot asni, szemetet szedni, az tuti menni fog.
2017. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar gyári munka. Nem kell félni, nagyon egyszerű műveletekkel ugyanazt csinálod 8 órán keresztül. Meglátod semmiség az egész. A nehézséget nem a munka jelenti, hanem a közép-, és felsővezetők elviselése; az elvárások teljesítése; a kötelező túlórák. Hálátlan robotmunka. Fizetésre ilyen helyeken minimálbérnél többre sajnos ne is számíts. Vannak bónuszok, túlórák, meg ilyesmi, de ebből nem lehet megélni, ja és szabadidőd sem lesz. Na hajrá.
2017. jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van akinek csak ez jut nem kell lebecsülni. a környék falvaiból sokan annak is örülnének hogy a környező kisvárosban kapnak gyári munkát. aki bírja a monotonitást hajrá
2017. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én itt dolgozom lassan 1 éve, szerintem korrekt a hely, semmivel sem jobb vagy rosszabb mint máshol. A munka monoton, de nincsenek teljesíthetetlen elvárások, sem kötelező túlóra, a fizu minimálbér+ prémiumok, nettó 140 körül (adókedvezmény, túlóra, stb nélkül).

Nem egy nagy összeg valóban, de a környékbelieknek ez is hatalmas segítség, pláne hogy busszal hoznak-visznek ingyenesen.

2018. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 v.zsuzsy válasza:
udv, aki irtál 1 éve hogy ott dolgozol segítenél nekem?? valami elérhetőség lenne, ?? én is szeretnek oda jelentkezni. most mennyi a fizetés netto?? Köszi.
2019. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!