Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy két...

Az lehetséges, hogy két Zodiákus volt?

Figyelt kérdés
Az egyik Arthur Leigh Allan (az egyik túlélő azonosította, ugyanolyan helyesírási hibát vétett, mint a levelek küldője, egyezik a bakancs/kesztyű méret a gyilkoséval stb). A másik pedig Richard Gaikowski (hangját felismerték, hasonlít a fantomképre, az egyik levélben utalás van a nevére). Mindketten ismerték az egyik áldozatot, mindketten katonai kiképzésben részesültek. És az egyik levélben az áll, hogy úgysem kapják el, mert mindig máshogy fog kinézni. Arra gondoltam, hogy azért sikerült megúszniuk és félrevezetniük a rendőrséget, mert bizonyos eseteket az egyikőjük, másokat a másikuk követett el. És lehet, hogy a levelekben is azért vannak írásképbeli eltérések, mert egyszer az egyik írta, másszor a másik.

2017. jan. 30. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kizárt... bár én azthiszem nem csak kettőre gondoltam, de ők vannak leginkább kiemelve névileg(pl a filmben is) és ha már a filmnél tartunk ott kifejezetten érződik ez hogy lehetségesnek tartják hogy több elkövető van... És nem is kizárt, mert nem egységes a profil szóval teljesen jogos felvetés...
2017. jan. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A filmben inkább Rick Marshall van megemlítve Allan mellett,de szerintem rá olyan sok bizonyíték nem utal.
2017. jan. 31. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!