Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki skinhead az visszatud...

Aki skinhead az visszatud ebből az egészből "lépni"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit szeretek (nem járunk) és nagyon cuki haja VOLT imádtam a haját(is) és tegnap láttam hogy lenyiratta kopaszra...majd később mondta h muszáj volt mert skinhead és stb meg majd megkérdezte hogy nagyon csúnya így erre én h "nem vagy csúnya de nekem jobban bejöttél hosszú hajjal".

Amúgymeg teljesen kiakadtam tőle....

Most nem az h beleszólok vagy valami,mert igaz semmi közöm hozzá..de ahogy kinéz vele😨

Esküszöm mikor megláttam k*rvára kiakadtam,szószerint frászt kaptam..

Amúgymeg ő 14 éves.



Kérlek szépen ne jelentsétek a kérdést,mert nagyon kiakadtam, nagyon félek h így marad a "haja".😨😨😨



2017. jan. 31. 05:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb fiatalnál ez "divat". :)


Egyébként gondolom ilyen szélsőjobber nagymagyarkodó skin lett belőle, kérdezgess tőle történelmi kérdéseket valszeg nem fog tudni válaszolni rá és talán felhagy az egésszel. :D Az is elég, ha megkérdezed tőle a 19 megyét, vagy a teljes Himnuszt...:D


2-3 éve én is ilyesmi voltam, annyi kivétellel, hogy sose volt hosszú a hajam és ilyen emberek közt nőttem fel.

Most is ugyanazt vallom, csak a koncertek, ivászat nem nagyon érdekel, nem lázadozok hanem inkább dolgozok.

2017. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármiből vissza lehet lépni, ki lehet ábrándulni.

Ezek nem örök életre szóló elkötelezettségei.

Főleg, ha eddig nem volt ilyen stílusú.

2017. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ő náci amúgy és kérdeztem az egyik fiú osztálytársamtól,hogy minek kellett levágja és azt mondta,hogy azért mert náci(mármint azért kellett levágassa a fiú akit szeretek,mert náci)
2017. jan. 31. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd már meg tőke, hogy mit jelent az?, hogy náci.

Lehet ml g ő -id meglepődbe :D

2017. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*még ő is
2017. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed meg, hogy mondja el mi az a nemzetiszocializmus.
2017. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 2. 16:31
 8/9 anonim válasza:
Ha zsidó vagy, akkor bajos lesz a kapcsolatotok
2017. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RASH39 válasza:
Mèg annyit kèrdezzèl már meg tőle,hogy ő skinhead vagy bonehead!Köszönöm.
2018. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!