Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson Big Bore Tuning?

Batizadam kérdése:

Simson Big Bore Tuning?

Figyelt kérdés
Simson S51-et szeretnék feltuningolni 130 ccm-re. Kiállításokra szeretnél vinni. A nagy végsebességet is szeretném elérni vele, akár 140km/h-t. Azt szeretném ha az ereje is akár 30Le legyen. A tapasztaltakat kérdem, hogy mi kéne hozzá hogy szép és erős legyen. Pénzügyi gondokkal most nem foglalkozom mert ez eggyenlőre csak terv. Pozitív tanácsokat várok alkatrészügyileg. (rezo, gyújtás, csapágyak, karburátor, légszűrő, hajtókar, szimeringek, kuplung, váltó, első lánckerék, hátsó lánckerék, tárcsafékek, vázrugózás, kormány és kiegészítői)

2017. jan. 31. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári blokknak maradnia kell? Ha nem, akkor kivitelezhetőnek tartom az igényeidet.
2017. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem muszáj, mert ha marad is akkor felfuratom és a furat falát bővítem hegesztéssel.
2017. febr. 1. 21:43
 3/3 anonim válasza:
ekkora fa szságot rég hallottam de ha gondolod van remek fizika könyvem szerintem azt kéne előbb tanulmányoznod...
2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!