Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bevállalós üvegezés kérdések/f...

Bevállalós üvegezés kérdések/feladatok?

Figyelt kérdés
Egy 12-13 éves osztályról van szó és megbeszéltük hogy az osztálykiránduláson páran (fiúk és lányok vegyesen) összegyűlünk és üvegezni fogunk de ha játstunk sose jut eszünkbe semmi pedig egyébként szinte mindent megcsinálunk. Kérlek írjatok bevállalósabb/izgisebb kérdéseket.

2017. jan. 31. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Dugjátok a kezetek/lábatok a budiba és húzzátok le...Mossatok fogat a másik fogkeféjével vagy nem tudom...Írjatok xy-nak szerelmes vagy ciki üzenetet.
2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%

Vagy ha nagyon bevállalósak vagytok, akkor két azonos nemű cseréljen alsóneműt egy megszabott ideig, mit tudom én 2-3-4-5 percig. Ti szabjátok meg.


Mondd az egyik tanárnak, hogy elveszett a macit. Szóval kell neked, ezért hívja fel neked az anyukádat.


Szokásos, fiú lánnyal vagy lány fiúval szájra puszika, arcra puszi, fiú fogja meg a lány mellét 5mp-ig. A lány fogja meg a fiú nemiszervét 5 mp-ig. Lehet ezt ruhával vagy anélkül.


Vagy ha még durvát akartok, akkor két azonos nemű szájrapuszi vagy arcpuszi. Csókot ebben a korban nem ajánlok azonos neművel... xD majd ugy 30 év múlva.


Vagy valamelyikőtök egy ellenkező neműnek vegye le a pólóját.


Rajzolj egy férfi nemiszervet valamelyikőtök homlokára, vagy a fenekére. Ha durvultok, akkor ezt a rajzot fotózzátok le, és facebookon küldd el anyukájának vagy apukájának, tesónak, valamelyik rokonnak, hogy Gáborka mit tett magával, neveljék meg.


Dobáld meg szolidan a tancsit hariboval. De azért óvatosan.


Ha a tanáron szoknya van akkor fogd meg a szoknyáját úgy, hogy ne vegye észre. Ha nem szoknya van rajta, akkor a haját.


Öleld meg az egyik ellenkezőnemű tanárt, hogy köszönöd szépen, hogy ő tanít, mert olyan boldog vagy tőle.


Ülj az egyik tancsi ölébe pár percig.


Ha durvák akartok lenni, akkor valamelyik tancsi arcát puszilja meg valamelyikőtök.


Hívj fel egy random számot és mondd ezt neki:

"Ellopták a Riska tehenet!!! Pedig már kifizettem a gyerektartást.. Így nem tudok spagettit főzni... De elvitték a tangabugyingójában!!!!!!"

(Ha jófej az ember akkor valamit kommentál hozzá, valami poénosat.)


Vagy mondd egy ismeretlen embernek, hogy megbántott téged és megint teherbe ejtett. De persze hihetően.


Vagy hívd fel valamelyikőtök anyját, persze ismeretlenről, hogy a fia, Gáborka, már megint tiszta részeg. Itt táncol a padon, és kavicsokkal dobálja az igazgató ablakát, és azt mondogatja, hogy "Júlia gyere ki, tudom, hogy ott vagy!! Engem nem versz át!!".. Szörnyű állapotban van. Inkább elviszem az állatorvoshoz. Viszhall


Ennyi jutott eszembe. Tudtok amugy kreatívak lenni, scak akarni kell. :) Jó szórakozást!! :)

2017. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!