Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki 4éve tetszik...

Van egy fiú aki 4éve tetszik nekem meg sok csajnak (sajnos!?

Figyelt kérdés
És a fiú nem tudom hogy érez e irántam valamit!Ezért nehéz nekem!2évvel idősebb😕De szerintem ez nem gond!És a testvérem osztálytása és egynapon születtek és minden évben közösen tartják a bulijukat!És ugye néha találkozom vele,kezdek róla lemondani,és mikor elfelejtem pont jön a szülinap vagy a találkozás és ez megy 4 éve !És mindig visszaszeretek belé!nem tudom mit tegyek!HELP!

2017. febr. 2. 19:38
 1/2 CFB ***** válasza:
Köszönj rá, beszélj vele, írj rá Face-en mosolyogj rá. Nagyon rendben van az, hogy 2 évvel idōsebb nálad. Ha a tesóddal úgymond összenōttek, az még az elōnyödre is válhat. Kérdezesd a tesódat a fiúval kapcsolatban (ha a tesód beszélni fog ezután rólad a fiúval, az csak jó lehet szerintem). Hajrá. :)
2017. febr. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mintha én írtam volna, kb. Velem is ez volt tesóm osztálytársa volt a srác és nekem is sok ideig tetszett. Én lemondtam róla, nehéz volt de jött egy másik fiú és már el is felejtettem.
2017. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!