Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirakhat-e a lakásból? Több lent.

Kirakhat-e a lakásból? Több lent.

Figyelt kérdés
3 éve,hogy egy fedél alatt lakunk a lakótársammal.Magát az albérletet ő intézte,de a főbérlő is tudja,hogy együtt vagyunk.(Még..)Rájött a bolondóra,és ki akar rakni.Nő vagyok,kiszolgáltam,mostam,takarítottam utána- szóval ő,megjegyzem 160 kg,szinte mozogni sem tud-tehát még szinte ápolási ellátásra is szorult stb.Szóval "csicska" voltam.külön szobában élünk természetesen.Mi jogon alapon terrorizál,-már teljesen kivagyok-.Megteheti-e,vagy miután valami oknál fogva, -mert a tulajdonos- a "haverja",hogy kirak,kaphatok-e valami szükséglakást,mert nincs senkim,nincs kihez forduljak.Helyzetem kilátástalan.Megaláz,belémrúg,a helyzetem tarthatatlan-már minden megfordult a fejemben.....Kérem aki tud -érdemben- segítsen nekem.
2017. febr. 4. 17:55
 1/1 anonim válasza:
hát ha van szerződésed az albérletre akkor nem tehetnek ki, főleg, hogyha rendesen fizetsz mindent... De ha valóban így viselkedik veled, akkor szerintem inkább nézz másik albérletet....
2017. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!