Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit lehet tenni...

Mit tegyek? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Hiányzik a gyermekkorom. 15éves vagyok es tudom, hogy meg mindig gyerek vagyok. De az ilyen tenyleg gyerekkor hianyzik. Mar nem tudok ugy jatszani mint regen az unokatestvereimmel mert ok is felnottek. Mar nemtudok jatszani a szomszedlannyal aki 18eves mert gyereke van mar neki. Pedig vele is regebben tok sokat jatszottam. Hianyzik a fogocska. A Bujocska. A kalozos jatek :( mit csinaljak hogy konnyebb legyen? Mar nemtudnek jatszani senkivel sem, es mar le is neznenek ha jatszanek,mivel kozepiskolaba jarok. Valami segitseg?

2017. febr. 5. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2017. febr. 5. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt el kell fogadni, hogy fel fogsz nőni.

De sokféle játék van felnőtteknek is. Pl. társasjátékok, videojátékok.

2017. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz! :)

Az a baj,hogy nekem az ilyen játékok nem nagyon jönnek be.:/

2017. febr. 5. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg szerepjáték?

Mondjuk ebben kicsit sem vagyok otthon, de elvileg léteznek még ilyen csoportok.

2017. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha közben felelősségteljes gondolkodású lány lettél, és tudnál vigyázni a kisebbekre, akkor nyáron például bébiszitterkedhetnél. Akkor újra játszhatsz, a kicsikkel...
2017. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!