Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha a sulis hiányzásokból...

Gáz ha a sulis hiányzásokból rendszert csinálok?

Figyelt kérdés
nem rég voltam beteg szóval nem mentem be suliba egy hétig. Aztán van olyan hogy nincs kedvem bemenni első órára mert fáradt vagyok nagyon. és olyan is van hogy egy egesz nap nincs kedvem bemenni mert vagy nincs bent a barátnőm vagy pedig egyszerűen csak nagyon fáradt vagyok.Mit tegyek hogy ez ne válljon rendeszeressé? és hogyan alkalmazkodjak az osztálytársaimhoz?

2017. febr. 9. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A büntetés elég jó visszatartó erő. Ha majd elveszik a családi pótlékot és kimegy hozzátok a gyermekvédelmis mert nem jársz iskolába, mindjárt motiválni fog hogy ne legyél lusta. Ha nem vagy iskolaköteles, akkor kirúghatnak.
2017. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anonymus0123456789 válasza:

Figyelj, én mindenkit de tényleg mindenkit rühellek az osztályomban! Egyszerűen irritál ha bármelyik a közelemben van, még akkor is ha csak látom, rám jön a frász, és úgy érzem minden bajom van. Mivel ők is utálnak engem ebből különösebb probléma van, ők is ugyanígy reagálnak rám. Csak ők és én abban különbözünk, hogy ŐK egy nagy emberként mozognak, és én egyedül maradok. Lényeg, a lényeg, ne foglalkozz velük, nem tudok én sem alkalmazkodni hozzájuk, és NEM IS KELL. Ne érdekeljenek hogy ott vannak. Én tavaly erre az "alkalmazkodjunk" témára nagyon ráfeküdtem, jóba lettem sokakkal, de itt jön a csattanó! Totál lerontottam a jegyeimet, nem érdekelt semmi. Én mint mindig jó tanuló, 3-4-es lettem félévkor és év végén is. De idén mindenkit lesz@rtam és tessék, csak 3 darab 4-esem lett a többi ötös. Év végére a kitűnő bizonyítványt szúrtam ki magamnak, így nyolcadik végére. NE foglalkozz másokkal, ne érdekeljen hogy ott vannak, figyelj a tanárra, jobb lesz. Hiányozni meg ne hiányozz, hallgass ritmusosabb zenéket, ezek beleégnek egy idő után az agyadba, és jobb lesz. Aztán most gyorsan feküdj neki a YouTube-nak, és aztán holnap irány a suli. Én is így csináltam, én pl.: ezt a zenét hallgattam és megjött a kedvem mindenhez. https://www.youtube.com/watch?v=gBAfejjUQoA

Ha van lehetőséged, hallgasd a buszon, séta közben, a suli felé. Menni fog! Hiányozni ne hiányozz, mert gondok lesznek tanulás felől is és hívják a gyermekvédelmiseket és akkor hhoop. Bajok sorozata. Úgyhogy inkább ne!

14/L (a korom alapján ne ítélkezz) Amúgy hány éves vagy?

2017. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot :) 15 éves vagyok.
2017. febr. 10. 07:11
 4/4 Anonymus0123456789 válasza:
Igazán nincs mit! :) Na hogy alakult ez az egész?
2017. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!