Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzprogramhoz kérnék segítséget?

Rajzprogramhoz kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
PaintTool Sai2 nevű rajzprogramom van, és már évek óta rajzolok vele. Egy csomó videót láttam már róla hogy, hogy kell csinálni, de a videókban sokkal több eszköz van mint az enyémben. Ezekre hogy lehet megszerezni? (eszközök alatt a vonaltípust, és hasonlókat értem)

2017. febr. 10. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy neked ingyenes verziód van, és azok a szolgáltatások, csak a fizetős változatban érhetők el? Vagy esetleg egy régebbi verziót használsz?
2017. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez ki van fizetve, ezért is nem értem miért nincs annyi eszköz. Bár lehet hogy újakat láttam a videókban.
2017. febr. 10. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez jó lenne egy screenshotot látni, mert nem tudom, mi számít neked "sok"-nak vagy "kevés"-nek. De egyébként a Sai egyike azon csodálatos programoknak, ami bővíthető, sőt testre szabható! Egyszerű jobb egérgombos kattintás egy üres mezőre, és már ki is dob egy csomó eszköztípust, amiből választani lehet, de a legtöbb alapesetben már megszokott lenni. Akkor érdemes általában többet létrehozni ugyanabból, ha vannak olyan ecset beállítási típusaid, amiket tipikusan sokat használsz. Így nem kell folyton állítgatnod, ha a két típus között akarsz váltani, hanem mindkettő beállításnak létrehozol egy külön eszközt, és csak egy kattintással tudsz váltani a kettő között.
2017. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!