Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magam törölni az...

Hogyan tudom magam törölni az Instagramról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés volt is de egyik sem válaszol számomra. Ma regisztráltam de elég is volt belőle és szeretném ha nyomom se maradna ott, pláne mivel a facebookkal regeltem.

A törlés és a felfüggesztés opciót is megtaláltam. De ott a jelszóval történő megerősítésnél az írja hibás a jelszó. Mivel a facebookal regisztráltam annak a jelszavát használom de ezredszerre se jó neki. Csináltam újat és úgy sem. Baromi visszataszító üzleti modellnek tartom ezt, hogy ilyen komplikált ez a folyamat, de hátra csak én nem veszek észre valamit.


2017. febr. 10. 22:16
 1/1 anonim válasza:
A jelszó mindenképp kell a törléshez. Esetleg próbáld meg a Facebookon belül eltávolítani az instagramot, ott ahol a játékokat is el tudod távolítani.
2017. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!