Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telepitsem facebookra a...

Zoli5864 kérdése:

Hogy telepitsem facebookra a marketplacet?

Figyelt kérdés
Samsung s7esem van a facebook alkalmazas fent van a legujabb,a felesegemnek is ugyan ojan teloja van neki megjelenik a facebook alkalmazasban a marketplace de nekem nem. Be kel ezt alitani valahol,probaltam de nem talalok semi ilyesmit.

2017. febr. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a te profilodban még nem érhető el. Nem egyszerre vezetnek be új szolgáltatásokat, hanem folyamatosan frissülnek rájuk a profilod. Elképzelhető hogy a te profilodban még nem történt meg ez az automatikus frissítés.
2017. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hat a felesegemnek mar honapok ota megvan es a tobi ismerosomnek is.
2017. febr. 11. 17:49
 3/3 anonim válasza:

Nyugi még pár hónap,vagy év. Kitudja. Amúgy nekem sincs még. Páromnak szintén hónapok óta van, szinte az összes ismerősömnek is van...

Viszont ami vigasztal hogy az egyik ismerősömnek emlékei nem voltak, pár hónapja van már neki is. Ami ugye már jó pár éve van. Tanácsolom hogy az asszonyét használd erre :)

2018. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!