Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál éjszaka enni?

Szoktál éjszaka enni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor miket és mennyit? Hízol tőle vagy nem? Szinte mindig muszáj felkeljek éjszaka enni,mert nem tudok e nélkül aludni. Mindig teleeszem magam:/

2017. febr. 12. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Általában átalszom az éjszakát, de időnkét megborul a ritmus. Tegnap éjszaka pl. 1 db rántott csirkecombot ettem, de volt, hogy egy szalámis zsemlét.
2017. febr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én,ha nem eszem nem tudok aludi:(
2017. febr. 12. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen szoktam de csak ha nagyon éhes vagyok, de elvileg az a egészséges ha hat után már nem eszel és Attól függ mit eszel ha pl gyümölcsöt az nem olyan vészes estére de zsíros ételeket semmi kép ne fogyassz mert az eleve hizlal + rontja az alvás minőségét ami alvás zavarokhoz vezetnek és csípős ételeket se érdemes mert estére eleve lassul az emésztés és az ilyen ételekhez sok energiára van szüksége a szervezetnek így elő fordulhat hogy este többször is felébredsz alvás közben.Én azt tudom ajánlani hogy próbáld magad vissza fogni hogy ne egyél este ha nagyon akarod úgy is sikerülni fog de ha nagyon nem megy akkor vacsoránál egyél annyit ami jól esik így talán este nem leszel éhes.
2017. júl. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!