Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék ebből ki?...

Hogyan jöhetnék ebből ki? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú történet. A részleteket hanyagoljuk is.. A lényeg az, hogy édesanyám feljelentést indított egy volt tanárom ellen (jogosan). Én ezt az elejétől fogva nem akartam. Már 2x voltunk tárgyaláson és nagyon úgy áll hogy mi fogunk veszíteni. Szerintetek vissza lehet vonni ezt a feljelentést ilyenkor? Édesanyám nem akarja visszavonni hiába könyörgök neki. Jövő hónapban töltöm a 18-at és azon gondolkoztam, hogy vissza tudnám-e akkor vonni ezt az egészet? Véget vethetnék ennek a tortúrának? Már nagyon elegem van az egészből, édesanyám nem veszi észre, hogy tönkremegyek ettől a stressztől amit a folyamatos bíróságra járás okoz.

Visszavonhatom én, vagy ezt csak a feljelentő képes megtenni? (Jelen esetben édesanyám.)



2017. febr. 13. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Másik kategóriában lehet, hogy tudnak segíteni:


Politika » Törvények, jog

2017. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem voltam biztos abban, hogy melyik kategóriát válasszam.
2017. febr. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!