Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az üzletek öltözők...

Szerintetek az üzletek öltözőkabinjaiban besípolna a műszer ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szóval szögezzük le az elején, h nem lopni szeretnék!!!

Ma az egyik üzletben vettem egy fehérneműt, pontosabban melltartót. Nem volt időm felpróbálni, a cicimhez mértem és úgy jónak bizonyult. Hazamentem, felpróbáltam és rádöbbentem, h 1 számmal nagyobb kellene. Az üzletben előírás, h vissza már semmiképpen nem veszik a fehérneműket!

Azt gondoltam, h visszamennek az üzletbe holnap és az öltözőkabinban "kicserélném" a fehérneműket. Az egyel nagyobból kivágnám a vonalkódos cetlit ahol az ár is fel van tüntetve és a biztonság kedvéért az anyagos részből is azokat a cetli halmazokat :) A vonalkodot meg ráhelyezném a "régi" melltartóra, minthogy véletlenül kiszakadt. Szerintetek? 100%,h másképp nem cserélhetném ki :( Ötletek?


2017. febr. 13. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tedd, két okból. Az egyik az, hogy véletlenül megvághatod olyan helyen is, hogy besípol, akkor nehezen magyarázod ki. A másik hogy sajnos sosem lehet tudni van-e kamera a próbafülkékben, én ezért se tenném. Tudom hogy elvileg nem lehetne, de nem kockáztatnék.

Inkább add el egy barátnődnek, vagy valakinek. Ha nem vágtad le róla a papírt, vissza kéne hogy vegyék, főleg mert nem alsóneműről van szó.

2017. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam ebben a ruhásüzletben, és tudom, h nincsenek kamerák a fülkében. Sajnos náluk egymillión lopás szokott lenni, sosem veszik észre, mert a fülkékbe becsempészik a cuccokat és a "riasztó" meg azt sem érzékeli, ha feszegetik mondjuk a mágneses cuccot a ruhákon vagy épp leszakítják :/ Nem 1 nadrágot így loptak el amikor én is náluk dolgoztam... Az ott dolgozóknak kell ezt figyelni. De köszi a válaszodat 
2017. febr. 13. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Te hibáztál.

Ezt ne csalással akard "helyrehozni".

Sajnos meg kell fizetni a tanulópénzt.

2017. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szóval szögezzük le az elején, h nem lopni szeretnék!"


Szerinted az nem az üzlet megkárosítása, hogy elviszel egy jó terméket, s otthagysz egy megrongáltad?

2017. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!