Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jacksonnak miért volt...

Michael Jacksonnak miért volt a mutató, a gyűrűs és kisújján valami fehér cucc? Először azt hittem sima fehér cellux aztán úgygondoltam ragtapasz de nem tudom pontosan.

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jackson vitiligo betegségben szenvedett, ami a bőr pigmenthiányát jelenti. Ilyenkor foltokban kifehéredik a bőre az illetőnek, ezért is fehérítette ki a bőrét később teljesen, hogy ne legyen annyira szembetűnő a foltosság. Gondolom ezt láthattad a kezén.
2017. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megváltoztatta az életemet. Néztem őt a tv-ben és angolul akartam énekelni, mert ő angolul énekelt. Úgyhogy elkezdtem angolul tanulni, találkoztam vele, énekeltem vele, eljött megnézni a show-t, nagy hatással volt az életemre.”

A Smile nagy kedvence volt Mike-nak, olyannyira, hogy saját maga is elénekelte és meg is jelentette a History-n.

2017. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsánatot kérek a másodikat véletlenül én küldtem de nem azt akartam Bocsi

2017. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amúgy lehetett olyan esetleg, hogy a vitiligot is kicsit azzal takargassa a kezén, de tánc közben tök jól jött , hogy látszott az is jobban, hogy mit csinál a kezével, mert teljesen táncolt, azok ilyen sebtapaszok voltak.
2017. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ja és a világos színek visszaverik a fényt, az meg tud csillanni, ha olyan felület
2017. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AnimeKonyvMangaFilm válasza:

Azért volt a kézen az a fehér cucc hogy a kézmozdulatokra felhívja a figyelmet

Mint a fehér zokni ami ugye a védjegye is volt

2017. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért volt rajta ragtapasz mert a betegségtől vörös lett a körme és nem akarta hogy latszodjon meg fajt is ez nm mindig jött ki
2017. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!