Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bardi Auto velemenyekre...

Bardi Auto velemenyekre lennek kivancsi. Jelentkeztem teruleti vezeto pozicioba de eddig nem kaptam valaszt. Jelentkezesem masfel hete tortent. Kapni fogok valamilyen valaszt?

Figyelt kérdés

Szakmai relevans tapasztalatom van mint vezeto, ezert is palyaztam meg az adott poziciot. Kivancsi lennek, hogy kapok e visszajelzest a palyazatomat illetoen.


Aki dolgozott mar itt vagy van informacioja magarol a munkarol a kereseti lehetosegrol az meg tudna ezt velem osztani? Tenyleg adnak ceges gepjarmuvet? Mennyi ido utan varhatom a visszajelzest a palyazattal kapcsolatban?


Valaszokat elore is koszonom.



2017. febr. 14. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Ezeket a menüket már néztem. Arra lettem volna kiváncsi, hogy van e olyan ember aki ott dolgozik vagy dolgozott és tudna nekem véleményt mondani.
2017. febr. 14. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem apukám autòszerelő+területi képviselő tapasztalattal jelentkezett a Bárdihoz. És fel ia vették erre a pozicìòra. Kb. 1 hònap után hìvták be interjùra és utána meg felvették.
2017. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!