Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem már eléggé régóta,...

Úgy érzem már eléggé régóta, hogy nem érdemes tovább folytatni az életem akkor inkább jobb volna befejeznem!?

Figyelt kérdés

Mindig csak itthon vagyok az utóbbi 10evben mindig és mindenhová egyedül mentem el senkisem volt kíváncsi én rám de nagyon úgy fest a dolog ez életem végéig igy is marad.


Olyan erős keztetesem van a kínlódás szenvedés és fájdalommentes halálra hogy az nem igaz hogy nem hagy nyugodni talán nem véletlenül a sors így akarja!!!



#élet #befejezését.
2017. febr. 14. 23:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tudom jól és érzem is a végső megoldás a bajaimra gondjaimra problemaimra a halálom lenne volna csak nagyon fáj hogy szinte a nagyon nagy semmiért születtem meg!!! A mentális betegségeim és a nemi zavarom csaktetezi. Még mindigis bántottak támadtak megszivattak a múlt démonai is nagyon gyotorni. Emiatt emberi közösségben sem vágyom
2017. febr. 14. 23:15
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem volt értelme, hogy éltem!!!
2017. febr. 14. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Menj el pszihológushoz. Nem tanácsolhatok semmit, de ha nekem nem lenne családom és senki akinek fájna a halálom akkor már rég megöltem volna magam. Csak sajnos nem akarom elb*aszni az életüket
2017. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én már tinédzser kisgyerekként ezen agyaltam. De mindig valamit reméltem de már nagyon reményt vesztetten élek.
2017. febr. 14. 23:24
 5/18 anonim ***** válasza:

"Nem volt értelme, hogy éltem!!!"

De, legalább írtál ide egy jó kérdést. Illetve nem olyan jót.

2017. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Anyám... változtatni kell, és ennyi!

Kezdj el edzeni, és bumm.. a jó kinézettel akarva/akaratlanul lesznek olyanok, akik majd keresik a társaságodat. Ez már elindít az útodon.


Emellett pszichológus is ajánlatos.

2017. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De nagyon nagy súlyos bajok vannak a fejemben mindig is bántottak mert egy furcsa hülye nem normális emberke voltam\vagyok.
2017. febr. 14. 23:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom a közösségekben is mind rosszul sirosan teltek el.
2017. febr. 14. 23:38
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam megvédeni magamat. Meg bajok vannak az agy lebenyeim.
2017. febr. 14. 23:40
 10/18 A kérdező kommentje:
Gyenge gyáva gyamoltalan is vagyok voltam lúzer egy örök vesztes nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség!!!
2017. febr. 14. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!