Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani pár jó...

Tudnátok mondani pár jó filmet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan filmet keresek ami úgymond új és nem azt várom már a film közepén hogy mikor lesz vége. Ha tudtok ilyet léci írjátok meg és azt hogy milyen fajtájú pl.akció.

14/L



2017. febr. 15. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtál olyan filmeket, amiket szeretsz, így elég nehéz ajánlani, még műfajt sem mondtál. Lehet egy film valakinek izgalmas, másnak meg unalmas, szóval nem egyszerű így. Azért megpróbálom. :)


6 years (2015, romantikus dráma)

Adaline varázslatos élete (2015, romantikus dráma, fantasy)

Agymanók (2015, animációs)

A kisherceg (2015, animációs)

A (sz)ex az oka mindennek (2015, romantikus vígjáték)

A szüfrazsett (2015, történelmi dráma)

Bridget Jones babát vár (2016, vígjáték, pozitív csalódás, van olyan jó, mint az előző részei, de ha azokat nem láttad, kezd velük, kicsit régibbek, de nagyon jók)

Captain Fantastic (2016, dráma, kicsit komolyabb film)

Dínó tesó (2015, animációs)

Idegpálya (2016, akció, thriller, izgalmas film)

Jupiter felemelkedése (2015, akció, sci-fi)

Jurassic World (2015, akció, sci-fi)

Különösen veszélyes (2015, akció vígjáték)

Különös varázs (2015, animációs)

Mielőtt megismertelek (2016, romantikus dráma)

Mike és Dave esküvőhöz csajt keres (2016, vígjáték)

Öngyilkos osztag (2016, akció)

The DUFF (2015, romantikus vígjáték)

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (2016, kaland, ötletes, mondjuk én többet vártam tőle)

Végre otthon (2015, animációs)

Volt egyszer egy szerelem (2015, romantikus dráma)

Zootropolis (2016, animációs)


Nem mertem régebbieket írni. :D Bocsi a sok rajzfilmért és kevés komolyabb filmért, fogalmam sincs, milyeneket szeretsz. Remélem segítettem.

2017. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van egy pár közöttük amiket láttam és imádtam őket :) Köszönöm szépen pont ilyenekre gondoltam
2017. febr. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!