Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem?

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba,már elég régóta nagyon jóba vagyunk.A baj csak az,hogy magas hozzám képest és szerintem furan neznenk ki,meg ő se akar olyat aki magasabb nála.

Én 175cm vagyok,ő pedig 182

16 éves vagyok.Szerintetek van még esélyem,hogy 7-8 cm-t nőljek?Mivel tudnám elősegíteni leginkább?


2017. febr. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmivel. Nem illetek össze férfihoz alacsonyabb nõ illik hogy néznétek ki egymás mellett? Azt hinnék hogy az öccse vagy és uton útfélen saját szemed láttára kezdenének ki vele mert nem fognak titeket oomolyan venni a kivülállôk.
2017. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van 16 évesen 180 cm volt és nőttem még 13 centit egy nyár alatt.Azóta viszont nem nőttem semmit.Későn érő vagy.
2017. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!