Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy létezik olyan...

Carmelita Montiel kérdése:

Hallottam, hogy létezik olyan oldal, ahova az ember feltöltheti kérdőíveit (pl. szakdolgozathoz), melyeket egymásnak kölcsönösen kitöltve segíthetjük egymás munkáját. Tudnátok url címet mondani, aki esetleg ismeri?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Google-nek van ilyen


[link]

2017. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ, ismerem, a kérdőív létre van hozva.


Én egy kérdőív megosztó oldalról hallottam, ahova feltölthetem a kérdőívem vagy annak linkjét, és ezt kitöltik olyanok, akiknek cserébe én is kitöltöm a kérdőíveit. Szóval jelen esetben elegendő kísérleti személy megtalálása a kihívás, nem a kérdőív létrehozása :)

2017. febr. 17. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs, akkor félreértettem, itt a gyk-n szokták promózni, de nem hiszem, hogy pár tíz embernél több, jobban jársz ha feladsz FB hirdetést, azt tudod célozni életkorra, nemre, mindenre.


Lehet egy pár ezrest megérne.

2017. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!