Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bent hagyom ejszakara a...

Ha bent hagyom ejszakara a kontaktlencset akkor nagy eselye van annak hogy hatracsuszik?

Figyelt kérdés
Mielott kioktatnatok, nem, nem akarom bent hagyni, csak kivancsi vagyok:D szoval ez egy egynapos kontaktlencse. Az erdekelne, ha bent hagyom ejszakara akkor hatracsuszna? Mennyi eselye van ennek? Ja es egyebkent kevesebb mint egy honapja kaptam, es amikor legeloszor bent volt egy fel napig a kontaktlencse hogy megszokja a szemem, akkor az normalis hogy ereztem a lencset a szememben, az also szemhejam verpiros volt, es egy kicsit gennyezett is. Rogton kivettem a lencset, ilyenkor kene valami szemcsepp?

2017. febr. 17. 21:25
 1/3 anonim válasza:
nem fog
2017. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziaa ! Bocsi a későbbi válaszért, de megnyugtatóbb, hogy írtad :D valószínűleg ma már profibb vagy, én csak ma kaptam meg. Nagyon irritált a szemem, mert sok folyadék belefolyt, nyúlkáltam benne. Az a genny dolog nekem is van :/ Szerintem ez teljesen normál, hiszen idegen tárgy van a szemünkben :)
2017. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rigobátsi válasza:
Én 1x aludtam el benne véletlen de semmi bajom nem volt. Azért lekopogom, meg nekem nem gennyedzett.
2018. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!