Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem elég érdekes nem régen csinálták...és most találtam pár perce...kissé elgondolkoztam rajta...


2010. máj. 8. 21:32
1 2
 1/20 haggyámán ***** válasza:

Mindenki azt gondolja, ő különleges eset, neki teljesen más az élete, mint xy-nak, neki rosszabb. Lehet, hogy néhány esetben igaz, de akiknek tényleg rosszabb, azok nem igazán firtatják. Jó, hogy kiad magából ez a lány mindent, ami bántja, de attól még nem lesz "elgondolkodtató". Végigolvastam, nekem is volt pár hibám, de én nem írok róla blogot. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy hagyja abba.

Kérdező: Mire gondoltál a bloggal kapcsolatban?

2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra, hogy a szülők miért nem vették észre, hogy a gyerek ezt csinálja? Hol voltak amikor ezek megtörténtek? Miért tiltották mindentől? A csajnak mi volt abban jó, hogy ide-ode csapongott..?? Hát csak ezeken gondolkoztam..
2010. máj. 8. 21:44
 3/20 anonim ***** válasza:

Sok mai fiatal csinálja ezt. Jó, hogy kiírja magából, hátha nem válik tipikus p.csává, időben rájön, hibázik.

Én is voltam fiatal, kolis, megcsináltam a magam kis hülyeségeit,sok őrültségben benne voltam, majd beláttam, milyen hülye vagyok. Van, amit megbántam, van amit nem, de ennyire túlzásba nem vittem, hogy külföldi srácok..

22/L

2010. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21:46 vagyok megint. Végül is a szülei nem láthatták, mert koliban volt. Hidd el a kolis élet ilyen, szabad, majdnem azt csinálsz amit akarsz...
2010. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 haggyámán ***** válasza:

"Arra, hogy a szülők miért nem vették észre, hogy a gyerek ezt csinálja? Hol voltak amikor ezek megtörténtek?"


Amíg a tanulással nincs gond, nem gondolják, hogy bármi baj lehet, hogy minden nap be van rúgva.


"Miért tiltották mindentől?"


Tipikus szülői cselekedet, mindentől és mindenkitől féltik, de rosszul teszik. Nem lesz elég tapasztalata, hogy egyedül boldoguljon az életben.


"A csajnak mi volt abban jó, hogy ide-ode csapongott..??"


Egyszerűen megunta a monoton életét. Tanulás, jó jegyek, semmi buli. Az a néhány barát mindig. Semmi változás. Kicsit ki akart törni ebből. Csak sajnos a rossz utat választotta.

2010. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én azért kíváncsi vagyok a következő bejegyzésre..de anyám tuti látta volna rajtam, h vmi nem stimmel és ennek a csajnak az anyja? ilyen vak?

Mind1 ő dolga...és a külföldi pasikat sem értem...

2010. máj. 8. 21:50
 7/20 A kérdező kommentje:

21:50!


Ha olyan "jó barátai" voltak akk. ez h. történhetett? Meg ha olyan jó kislány h. csinálhatja ezt?

2010. máj. 8. 21:51
 8/20 haggyámán ***** válasza:
A külföldi férfiak csak szórakozni akartam egyet, mert mennyire jó, hogy 4 férfi ki tud kezdeni egy öntudatlan 17 éves lánnyal. Hitvány emberek élnek. Ezért nem szabad a szülőnek ennyire féltenie mindentől, mert az ilyenek kihasználják az "ártatlan" lányokat.
2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát igen...én sajnálom ezt a lányt, mert szerintem ez a szülők hibája! Ennyire félre nevelni...
2010. máj. 8. 21:54
 10/20 haggyámán ***** válasza:

A barátság is kétélű fegyver. Nagyon sebezhetővé tesz, mert megbízol bennük. Lehet, hogy a barátjainak tetszett ez az új lány. Akivé vált, és nem akarták, hogy visszaváltozzon. De ez csak találgatás.

És amint írtam, a "jókislány" felismerte, hogy mennyire élvezetes tud lenni egy-egy kicsapongó éjszaka. Egyszerűen már unta az eddig életét, amiben semmi se történt.

2010. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!