Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes rendelni? Ti mit...

Mit érdemes rendelni? Ti mit szoktatok?

Figyelt kérdés

EBay re gondolok, hogy mik azok a dolgok amiket érdemes megrendelni, mert itthon sokkal drágább vagy nem is kapható. Név vagy link érdekelne, amiket esetleg ti is rendeltetek már, vagy csak szimplán megéri mert csak 1 dollarba kerül pl.

Csak hogy hozzak egy példát is : [link]

Szerintem tökre kreatív , ilyet még nem is láttam , szóval ezért rendeltem meg.



2017. febr. 19. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak nehogy meglepődj majd, hogy mit kapsz egy dollárért. :)


Egyébként azt éri meg megrendelni, amire szükséged van. Nekem például mocskosul nem érné meg egy ilyen izé, mert nem tudnék vele mit kezdeni, viszont megérte például a krómozott spéci visszapillantó a motoromra - ami neked nyilván nem érné meg.


Szóval a kérdés így ebben a formában butaság.

2017. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

osztom az elsőt. Lényegtelen, hogy én mit vásárolok, ha ne úgysem tudod használni.



Amúgy meg értelemszerűen azt érdemes, ami itthon nem kapható vagy drága és szükséged is van rá.

2017. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak lictálgatok,ritkán veszek fix áron bármit max másnak !

Eddig ezeket vettem:smink termékek, telefon tok,headset,töltő,táska,cipő,hajgumi,mamusz,ruhák stb

2017. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!