Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnapra jobb lesz?

Holnapra jobb lesz?

Figyelt kérdés
Reggel haza kellet mennem sulibol mert hanytam es f..tam is egyet mar nincs nagyon semmi bajom azota nem hanytam holnap mar tudok menni? Bocsi telorol vagyok

2017. febr. 20. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap ne menj. Velem is volt hasonló,ez csak egy két napos de jobban jársz ha holnap otthon maradsz. Na meg ha ne adj isten elmennél holnap és összefosnád magad elég kínos lenne... Pihend ki magad és szerdára már semmi gond nem lesz.
2017. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazábol a stressz miatt volt
2017. febr. 20. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem hogy a stressztől hányik az ember,de hogy fosna is az már nekem fura... Nem hallottam még ilyet. De ha valóban attól van akkor is jobb ha pihensz,két nap hiányzás a suliból nem katasztrófa. Annyival igazolható hogy rosszul érezted magad.
2017. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat :)
2017. febr. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!